Garaż - warsztat

Nie wiesz, w co powinien być zaopatrzony Twój garaż? Być może chcesz się pochwalić swoim miejscem pracy, a możesz to zrobić w tym dziale.
Zenos

Garaż - warsztat

Post autor: Zenos »

Wiecie co, właściwie nie wiem jak to się stało, ale od jakiegoś czasu mój garaż zmienił swoja podstawową funkcje i nie jest już "miejscem na samochód", tylko moim warsztatem, a samochód parkuję na podjeździe. Nie sądziłem, że tak polubię majsterkowanie i samodzielne remonty domu. Zamówiłem właśnie z https://sklep-metale.pl armaturę hydrauliczną i zaczynam w przyszłym tygodniu remont w domu.
seenał

Re: Garaż - warsztat

Post autor: seenał »

Mój mąż ma bardzo dobrze doposażony warsztat, jednak wciąż coś nowego wymyśla. I moim zdaniem to z jednej strony dobrze, z drugiej jednak powinien uważać. Nie wiadomo, co w przyszłości się uda. A już planujemy budowę domu takiego https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-b . To też będą spore pieniądze.
Devil93

Re: Garaż - warsztat

Post autor: Devil93 »

Skoro mowa o garażu, to wydaje mi się, że warto pomyśleć nad tym, żeby zdecydować się na odpowiednio sprawne ogrzewanie. A jeśli tak, to może sprawdzicie uszczelnianie komina ? Moim zdaniem należy dbać o uszczelnienie, bo możecie siebie zatruć, ale i jednocześnie możecie mieć problem z paleniem.
aktywnaa

Re: Garaż - warsztat

Post autor: aktywnaa »

U mnie naprawdę sporo osób ma problem z szukaniem w firmie odpowiedzi, dlatego ja się zastanawiam, czy warto sprawdzić dozowniki wyporowe 33v i rzeczy, które gdzieś nam w tym odpowiadają. Jak myślicie? Czy to jest sensowne? Ciekawi mnie Wasze podejście, czekam na wskazówki.
ODPOWIEDZ