serwis samochodowy

Do jakiego serwisu lub warsztatu zabrać samochód? Poznaj popularne miejsca w swojej okolicy.
Krzysiek

Re: serwis samochodowy

Post autor: Krzysiek »

Jeśli o mnie chodzi to mega dobry, sprawdzony serwis układów hamulcowych, z którego usług już dłuższy czas korzystam to Auto Układ w Płouszowicach koło Lublina. Nie znajdziecie w okolicy lepszego warsztatu specjalizującego się w pracach serwisowych układów hamulcowych. Tu ich stronka http://www.autouklad.pl/oferta Działają mega solidnie, są terminowi i mają zdecydowanie rozsądne ceny. W grę u nich wchodzi też wymiana oleju, filtrów czy montaż i serwis klimatyzacji samochodowej, prowadzą także sprzedaż części nowych i regenerowanych.
rafałer

Re: serwis samochodowy

Post autor: rafałer »

Z kolei ja wam podpowiem, że profesjonalną diagnostykę i serwis w Rumi znajdziecie w warsztacie samochodowym Samli na Helskiej. Pracuje tam mega profesjonalna ekipa, ja jestem z ich usług w pełni zadowolony, spisali się bardzo dobrze, znajomy też ich sobie chwali, on zresztą mi ich polecił. Dodam, że firma zajmuje się też handlem częściami i akcesoriami samochodowymi, także o ile potrzebujecie części zamiennych do swojego samochodu to skierujcie sie do nich https://samli.pl/#uslugi U nich nie przepłacicie.
Jolan

Re: serwis samochodowy

Post autor: Jolan »

Co do Poznania to mega dobry serwis to ten Przemysława Wróbla na Trzebińskiej, ja w każdym razie jestem starym klientem i zawsze chwalę sobie solidność tego warsztatu. Konkrety znajdziecie w tym miejscu - https://www.mechaniksamochodowypoznan.pl/kontakt Zdecydowanie możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm i kompleksowość usług - reperują niemal wszystkie układy i podzespoły samochodów i mają też ofertę wynajmu samochodów zastępczych. Ode mnie jak najlepsza ocena.
Muszyński

Re: serwis samochodowy

Post autor: Muszyński »

To ja też mam dla was dobry namiar. W sprawie serwisu automatycznych i półautomatycznych skrzyń biegów to w Wiązownie koło Warszawy jest serwis SEB-KAR i ja jestem jak najbardziej z ich usług zadowolony. Szczegółowe informacje znajdziecie na ich stronie internetowej http://www.sebkar.pl To doskonali specjaliści w tym temacie, ekipa solidna, rzetelna i z dobrym podejściem do klienta no i są też konkurencyjni jeśli chodzi o ceny, także po całości mogę wam ich usługi doradzić.
zoffir

Re: serwis samochodowy

Post autor: zoffir »

Sprawdzona firma od serwisu, naprawy czy utylizacji opon to Oponfix z Trzebuni. Oferują bardzo przydatną opcję mobilnego serwisu opon, fajnie się to u mnie jakiś czas temu sprawdziło, poszło szybko i sprawnie https://oponfix.pl/mobilna-wulkanizacja/serwis-opon/ Oponfix oferuje też mechanikę pojazdową, mają wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i nowoczesne oprogramowanie, także sprawnie działają. Dodam, że co do cen to są u nich konkurencyjne no i możecie u nich liczyć na najwyższą jakość obsługi.
Logan

Re: serwis samochodowy

Post autor: Logan »

W Gdańsku na Milskiego znajduje się bardzo dobry serwis samochodowy i wulkanizacja a także myjnia i serwis klimatyzacji samochodowej. Po całości mogę ich doradzić, pracują tam doskonali fachowcy a z kolei w myjni traficie na wysokiej jakości chemię i wydajny system mycia, są też ogólnodostępne odkurzacze. Cały czas mam na myśli GT Service https://gtservice.com.pl/naprawa-pojazdow/ O ile mieszkacie w okolicy to skierujcie się do nich, sądzę, że tak samo jak ja, będziecie z ich usług zadowoleni.

hafele
pamana

Re: serwis samochodowy

Post autor: pamana »

Pamiętaj że kiedy Twoje auto trafi do serwisu po wypadku masz prawo do samochodu zastępczego z oc sprawcy. Jak starać sie o taki samochód możesz dowiedzieć się z tej strony https://zastepczy.org/tu/warta-samochod-zastepczy-z-oc i znajdziesz tam też odpowiedni wniosek do wypełnienia
ODPOWIEDZ