Wyjazd do Szkocji

Jak naprawić …? Jeśli masz problem z usunięciem awarii lub nie jesteś czegoś pewny, to odezwij się tutaj.
Awatar użytkownika
raszyda
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 0:51

Wyjazd do Szkocji

Post autor: raszyda »

Dobry wieczór wszystkim. Czy znacie może firmy transportowe, które podjęłyby się takiego tematu jak transport do Szkocji? Jakiś czas temu podjęłam decyzję o tym, że przeprowadzam się do mojej córki, która tam założyła rodzinę, zamieszkała, a mnie właściwie tutaj nic już nie trzyma. Córka się cieszy, że będę mogła pomóc jej przy dzieciach, a ja będę miała zajęcie.
diamencik

Re: Wyjazd do Szkocji

Post autor: diamencik »

Jak wam się wydaje, czy firma przeprowadzkowa bierze dużo pieniędzy? Chodzi mi o sam koszt wynajmu, wiem, że w to wlicza się paliwo, koszty robocizny, dodatkowe zabezpieczenia, etc. Dlatego warto powiedzieć, że tego rodzaju przeprowadzki Lublin mnie zainteresowały. Znacie koszty?
Beda99

Re: Wyjazd do Szkocji

Post autor: Beda99 »

Mnie się marzy taki wyjazd na przykład na wycieczkę motocyklową po Europie. Mam takie marzenie i wiem nawet jak je zrealizować. Na razie zbieram fundusze. Marzę, żeby mieć własny motocykl, ale to chyba później, odłożę to na drugi plan.
Gość

Re: Wyjazd do Szkocji

Post autor: Gość »

Hej, jeśli planujecie grupową wycieczkę i potrzebujecie elastyczności w podróżowaniu, sprawdźcie ofertę wynajmu autokarów bez kierowcy na https://albatrostravel.pl/wynajem-autok ... z-kierowcy To świetna opcja dla tych, którzy chcą samodzielnie kierować swoją podróżą i mieć pełną kontrolę nad trasą oraz harmonogramem
ODPOWIEDZ