Firma Codeideas

Jakie firmy są godne polecenia? Jakich natomiast warto unikać? Te wszystkie informacje zdobędziesz właśnie tutaj!
Adam3434

Firma Codeideas

Post autor: Adam3434 »

Polecam wszystkim usługi firmy Codeideas. Zajmują się projektowaniem tron internetowych, wdrażają sklepy internetowe oraz pomagają w reklamie. osobiście przekonałem się ze Warto. Firma istnieje od kilku lat na rynku i realizują projekty dla dużych firm w regionie. Zobaczcie sami.

Polecam i zapraszam do kontaktu, powołujcie się na mnie, to może otrzymacie jakiś rabat ;-) https://codeideas.pl/ Warto pamiętać że zajmują się indywidualnym tworzeniem stron na zlecenie, dlatego macie pewność że Wasz projekt strony www będzie unikalny.

jsb exact monster
Agnieszka W

Re: Firma Codeideas

Post autor: Agnieszka W »

Ja mogę powiedzieć że mają wręcz niesamowity support. Szybko odpowiadają na pytania i bardzo pomagają. Mam firmę i nie mam czasu szukać w Internecie co i jak, dlatego pod tym kątem jest to dla mnie ogromny plus, że w kilka chwil mogę załatwić sprawę i iść dalej. Tak to właśnie powinno wyglądać. Jestem mega zadowolona z Codeideas i będę Was polecała każdemu. Mój projekt był dobrze i szybko wykonany. 5/5Tak się właśnie powinno współpracować ze swoim Klientami. Dużo słońca! ;) :D

katalog stron internetowych onet
ODPOWIEDZ