Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Jakie firmy są godne polecenia? Jakich natomiast warto unikać? Te wszystkie informacje zdobędziesz właśnie tutaj!
Krystyna

Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: Krystyna »

Cześć, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
boćko

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: boćko »

U mnie naprawdę wiele problemów wiąże się z tym, że jednak mamy naprawdę sporo finansowych obciążeń, w tym koszty firmowe. No i ja uważam, że naprawdę fajnie będzie dowiedzieć się więcej na temat oszczędności prądu. I jeśli już, to powiedzcie, co wiecie na ten temat. Może jednak wniosek o tańszy prąd będzie mi konieczny?
aliiss

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: aliiss »

U mnie na pewno sporym kłopotem będzie tak zwane wypalenie zawodowe. Co to jest ? A na to pytanie odpowie Wam ten https://bif24.pl/biznes/wypalenie-zawod ... i-zwiazek/ artykuł. Moim zdaniem w zupełności wystarczy do odpowiedzenia sobie, jak mamy działać. Może to sprawi nam zwiększenie skuteczności?

reprodukcje starych zdjęć
luizjana

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: luizjana »

Tematem tabu dla wielu osób jest na pewno to, czy warto i w którym momencie po prostu przeprowadzić zmiany w firmie. Do tego jednak potrzebna jest wiedza, dlatego sprawdzam, jak wygląda restrukturyzacja i jej przykłady również. Może to mi w końcu pomóc, prawda?
kotusia

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: kotusia »

Który serwis urządzeń klimatyzacyjnych możecie mi świadomie i bez żadnych problemów polecić? Dodam, że to dla mnie naprawdę ważne, stąd nie będę się uchylać od jakiejkowiek problematyki. Tylko podwiedzcie, co wiecie, a na pewno pomogę Wam też, jeśli tylko będę umiała. Lubię zależności.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
coalaa

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: coalaa »

Naprawdę zdaję sobie sprawę, że niektóre opcje są pod wieloma względami dla nas nie do końca dopracowane i jeśli sobie to jakoś ogarniemy, to ja chętnie to sprawdzę. Na pewno muszę wiedzieć, czy coach biznesowy to dla Was dobra wskazówka rozwoju biznesu. To coś sensownego, więc pomóżcie mi proszę.
mattalinka

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: mattalinka »

Jak powinien wyglądać stosowny mentoring biznesowy ? Sprawdzam to i nie mogę nijak się tym zastanowić, o tym się dowiedzieć. Stąd sprawdzam właśnie, co zrobić, jakie mieć kierunki i troski w tym względzie. Dla mnie to jednak będzie ważne, żebyście coś poradzili, tak od siebie, od serca.
trombiavoila

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: trombiavoila »

Sprawdzając okresowo rozwiązania dla firmy, wiem że moje zabezpieczenia w sieci nie umywają się do tego, co powinno być zrobione i to mnie po prostu rozwala. Wiem, że nie do końca będę w stanie się tym zająć, dlatego kto mi powie, jak powinna działać javascript frameworks ?
kokiecinaa88

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: kokiecinaa88 »

Szukam od czasu do czasu rozwiązania i jak na razie mam odpowiedzi w kwestii danych działań i jestem w tym obszarze mocno pogubiona. Mam na myśli etykiety na produkty. Czy tego rodzaju https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-sato sprzęty dadzą radę? Jak oceniacie ogólnie firmę Sato i sklep NetSelect pod kątem zakupów?
confuse88

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: confuse88 »

Koniec końców sprawdzam czasem serwis urządzeń klimatyzacyjnych , bo wiadomo, że coś ma prawo się zepsuć i nie mam tu żadnych kruczków. Sądzę jednak, że moim obowiązkiem jest to naprawić. I szukam na to wciąż sposobów. Macie pomysły?
solaryssa

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: solaryssa »

Cześć, czy ogólnie psychologia biznesu i przedsiębiorczości jest dla nas ważnym obszarem? Można powiedzieć, że dla mnie to coś sensownego, ale nie do końca zdaję sobie sprawę z tego, jak to ma wyglądać. Chętnie dowiem się, co można powiedzieć, jakie rozwiązania są kluczowe.
portomortello

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: portomortello »

Jestem ciekawa jak robicie kosztorysowanie budowlane , jeśli już klient Was o to poprosi. Ja nie mam tego ogólnie w cenniku, ale na zawołanie to mogę zrobić, jeśli korzystam z narzędzi firmy Kosztorysuj. To naprawdę pomocne i bardzo fajnie wygląda.
lokatorkaa88

Re: Azeuro-Biznes Sp. z o.o.

Post autor: lokatorkaa88 »

Jak usprawnienia i wprowadzanie nowych rozwiązań w firmie, przeniosło się na poczet tak zwanych korzyści w firmie? Nie mam na myśli tylko finansów, ale również usprawnienie procesu obsługi klienta, czy na przykład rozwiązania na poczet możliwości po prostu rozwoju. I od razu powiem, że digital signage systems mnie interesuje.
ODPOWIEDZ