Sklepy internetowe

Podziel się opinią o firmie, usłudze, pojeździe itd. Pomóż innym zdecydować!
Matrini

Sklepy internetowe

Post autor: Matrini »

Zauważyliście, że w dzisiejszych czasach zdecydowanie więcej i częściej kupuje się przez interent? Dlaczego tak jest? Ze względu na ceny, które wiadomo, że w sklepach internetowych są jednak nieco niższe, czy może jednak oszczędność czasu? A może większy wybór? Ja w tym momencie już nawet swoje suplementy zamawiam ze strony apteki https://www.apteka-leki.pl bo ich ceny mnie przekonały.
Devil93

Re: Sklepy internetowe

Post autor: Devil93 »

Matrini pisze: ↑16 paź 2021, 16:26 Zauważyliście, że w dzisiejszych czasach zdecydowanie więcej i częściej kupuje się przez interent? Dlaczego tak jest? Ze względu na ceny, które wiadomo, że w sklepach internetowych są jednak nieco niższe, czy może jednak oszczędność czasu? A może większy wybór? Ja w tym momencie już nawet swoje suplementy zamawiam ze strony apteki https://www.apteka-leki.pl bo ich ceny mnie przekonały.
Oj, ja również kupuję online, ale prawdę mówiąc, bardziej interesuje mnie to, co mogę mieć z sieci pożytecznego w postaci wiedzy. Stad takie https://zielonogorski.pl/ strony chętnie odwiedzam. Nie dość, że mogę się tam wielu rzeczy dowiedzieć, to jeszcze doskonale mi to służy na pamięć. Bo o swoim mieście trzeba czytać.
klamka

Re: Sklepy internetowe

Post autor: klamka »

Sklepy internetowe muszą szczególnie dbać o swoją widoczność w sieci. To naturalnie jest do wykonania odpowiednimi działaniami. Jak nie mamy odpowiedniej wiedzy w tym zakresie zdecydowanie najlepiej będzie poszukać specjalistów, którzy zajmą się prowadzeniem reklamy naszej firmy w sieci. Ja się na tym nie znam, więc od razu wiedziałam że nie będę eksperymentować. Takie zadanie zleciłam Panu Piotrowi o którym dowiedziałam się ze strony https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-gdansk/ .
sabinka

Re: Sklepy internetowe

Post autor: sabinka »

leki jednak wolę kupować stacjonarnie, jak potrzebuję coś z apteki to idę do DOZ, bo mają niskie ceny i duży wybór produktów, od lat tam kupuję, panie farmaceutki zawsze też mi doradzą
ODPOWIEDZ