Wyjazd na wakacje

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Olga66
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 21:31

Wyjazd na wakacje

Post autor: Olga66 »

Słuchajcie, czym najczęściej jeździcie na wakacje, urlop? Ja - jeśli chodzi o wakacje w kraju, to zazwyczaj jednak samochodem, natomiast zagraniczne wakacje, ze względu na oszczędność czasu, to jednak samolot. Ale taka jest prawda, że dopóki pandemia nie odpuści, wolę spędzać wakacje w kraju, dlatego też lato 2022 spędzam nad polskim morzem - w Sarbinowie. Mam już zarezerwowany apartament w Sarbinowie, sprawdzony, nowoczesny i elegancki.
Kalina Z

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: Kalina Z »

Mamy dzieci, wiec wyjeżdżamy w miejsca, gdzie dzieciaki mają co robić i nie muszą cały dzień nam towarzyszyć. Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa spełnia nasze wymagania w tym zakresie. Dzieci mają rówieśników, zawiązują przyjaźnie, super się bawią w salach i palcach zabaw z animatorami. Nasze dzieciaki wieczorami wracały padnięte i tylko szły spać, by od rana iść znowu się bawić :). Do tego jest tam basen, spa, prywatna plaża nad jeziorem, mini zoo. Pełni atrakcji dla każdego. Mieliśmy tam również w ramach pakietu, na który pojechaliśmy, różne zajęcia dla całej rodziny.
najt

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: najt »

W sumie ja to nie wiem, czy znajdę coś sensownego, ale jeśli już, to na pewno będę sprawdzać sobie tego rodzaju pomosty stalowe , bo to jest jedną z ważniejszych rzeczy. No i ja mam nadzieję, że wszystko się odpowiednio sprawdzi, że znajdę coś sensownego. Co wy na to?

elpos białystok opinie
łucja

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: łucja »

Mi się marzy wyjazd samochodem z wypożyczalni na wakacje . Mam już nawet mniej więcej sprecyzowane plany, chcę wynająć większe, komfortowe auto gdzie całą rodzinką będziemy mogli wygodnie podróżować i bez problemu zmieścimy bagaże i ewentualny prowiant :)
wakacjki

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: wakacjki »

Jeśli mam już gdzieś jechać, to wracam z pamiątką. Ale wiecie. nie byle jaką., a z czymś co mi się po prostu przyda. I zastanawia mnie drewniany piórnik. Kiedyś lubiłam takie aspekty, a dziś to pewności nie mam, jak to zrobić. No, czy wy byście w to poszlii?
ola432

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: ola432 »

Ja też już planuję wakacje na przyszły rok i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć dobrą ofertę. Marzę o wakacjach z pięknymi plażami i przejrzystą wodą.

__
trening w ciąży Kraków
uli933

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: uli933 »

Zależy mi na tym, aby pojechać w jakieś fajne miejsca. Może jakaś wycieczka? A może jednak warto postawić na wycieczkę w kilka różnych miejsc?

__
drzwi wewnątrzklatkowe z montażem
ula939

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: ula939 »

Gdzie najcześciej lubicie wyjeżdżać? Ja kocham Polskę, ale jest tyle miejsc na świecie, że wszystko warto zobaczyć i pojechać, bo często wycieczki organizuje się szybko.

__
multiagencja ubezpieczeniowa
ewa93

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: ewa93 »

Macie już jakieś plany? Ja nie lubię dużo wcześniej planować, więc wakacje najczęściej rezerwuję chwilę przed wyjazdem i wtedy wiem, że pojadę na pewno

__
nowe nieruchomości marbella
masza888

Re: Wyjazd na wakacje

Post autor: masza888 »

A czy przykładowo podróżujecie również zagranicą? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się teraz - jakie walizki do samolotu najlepiej kupić? Czy macie jakieś dla mnie propozycje? W ogóle jakie powinny być ich proporcje? Bo z tego co wiem - to są tutaj limity.
ODPOWIEDZ