Wesele z fotografem

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Szymek

Wesele z fotografem

Post autor: Szymek »

Kochani za niedługo biorę ślub. Piszę tutaj, bo z zawodu jestem mechanikiem i chciałbym doradzić się kogoś kto zna się na autkach. Wraz z żoną uwielbiamy stare samochody w nowoczesnym stylu, po prostu takie po dobrym tiuningu. Chcielibyśmy zrobić sesję zdjęciową właśnie z takimi autkami. Myślicie, że fotograf zajmujący się fotografia ślubna zrobił by taką sesję?

stycznik tsm 1 cena
sunny

Re: Wesele z fotografem

Post autor: sunny »

W sumie fotograf na weselu to standard, chyba że robimy mniej oficjalne przyjęcie, to zwykłe zdjęcia komórką też wystarczą. U nas ma być duża impreza, stąd sprawdzam, jakie sale weselne można wynająć na Śląsku. Nie chcę byle czego, to ważne. Jednak niektórzy zbyt lekko do tego podchodzą i potem są różnego rodzaju problemy.
modnaa

Re: Wesele z fotografem

Post autor: modnaa »

U mnie nadszedł czas na to, aby wybrać suknię ślubną i tak zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać z usług https://suknieboho.pl/suknie-slubne/ ? Tak pytam, ponieważ zauważyłam, że można u nich zamówić suknię na miarę. Co fajne mogą uszyć nam suknię w dowolnym rozmiarze, długości, wzorze itd.
ODPOWIEDZ