samoobsługowy serwis rowerowy?

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Swietibor
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 9:17

samoobsługowy serwis rowerowy?

Post autor: Swietibor »

Spotkaliście się kiedyś z samoobsługowymi serwisami rowerowymi? Dla mnie to spore zaskoczenie, bo nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem. Chociaż trzeba przyznać, że coś takiego sie przydaje, bo nigdy nie wiadomo czy nie czyha na nas jakaś usterka w naszym jednośladzie ;) Nie mówiąc już o zwykłym złapaniu gumy... Ciekaw jestem czy wy już z takich serwisów korzystaliście?
Awatar użytkownika
Longin-82
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2021, 6:55

Re: samoobsługowy serwis rowerowy?

Post autor: Longin-82 »

Zaraz przy moim miejscu pracy jest stacja naprawcza dla rowerów i tak się złożyło, że raz dzięki temu mogłam napompować koło i wrócić na rowerze do domu :P Jasne, że coś takiego się przydaje! Tak jak mówisz, nigdy nie wiadomo co nas spotka nawet podczas zwykłej przejażdżki, więc warto żeby takie stacje się w miastach pojawiały. Ja jestem zdecydowanie za
Benioa

Re: samoobsługowy serwis rowerowy?

Post autor: Benioa »

Rzetelny serwis rowerów w Andrychowie https://goodsport.pl/sklep-serwis-rowerowy-andrychow/ znajdziecie w sklepie Good Sport, który jest oficjalnym dystrybutorem oraz serwisantem rowerów marki Trek. Co roku serwisuję tam sprzęt przed sezonem i jest to wykonane bardzo fachowo. Widać, że robi to osoba która ma pojęcie o jeżdżeniu rowerem. Z tego co wiem to serwis rowerowy Oświecim https://goodsport.pl/sklep-serwis-rowerowy-oswiecim/ to również ich punkt, tylko że w innym mieście. Tam nie serwisowałem więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć.
ODPOWIEDZ