Reklama

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Devil93

Reklama

Post autor: Devil93 »

Mam własne przedsiębiorstwo produkcyjne, nieduże, ale jednak dobrze prosperujące. Podstawy marketingu, jakie poznałam, pozwoliły mi na po-promowanie biznesu w sieci i całkiem dobrze mi poszło. Gorzej, że ja do końca nie wiem, co zrobić, żeby zaistnieć lokalnie. Coś tam zaczęłam czytać, dowiadywać się i wychodzi mi na to, że ta https://www.raval.pl/ reklama Lubin może mieć wzięcie. Tylko jak sprawdzić, na co zareaguje rynek ? Czy oni to dla mnie zrobią?
stella89

Re: Reklama

Post autor: stella89 »

A co przykładowo powiedzielibyście na kubki do kawy z nadrukiem ? W sumie to taka nawet popularna forma reklamy, zwłaszcza jak prowadzi się biznes gastronomiczny. Ja znalazłam niedawno firmę printcup24.pl , która właśnie oferuje niezawodne usługi w tym zakresie, oferują oni ciekawe projekty, jak profesjonalną realizację.
mantii

Re: Reklama

Post autor: mantii »

A opłaca się produkować faktycznie reklamę wykorzystując płyty ze spienionego pcv? Tak pytam, bo ostatnio czytałam troszkę o materiałach reklamowych które wychodzą tanio i tak zainteresowałam się tym tematem. Może ktoś z was rozwinie go?

schizofrenia i alkohol
fasnka

Re: Reklama

Post autor: fasnka »

Ja to lubię się reklamować na najróżniejsze sposoby i nie uciekam przed żadnym dobrym pomysłem. Niemniej jednak plastikowe długopisy z nadrukiem reklamowym to dla mnie ciekawa sprawa. Wiem, że kiedyś mocno się sprawdzały, a jak sprawa ma się dziś? Co wy na to? Co powiecie?
ODPOWIEDZ