Reklama

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Devil93

Reklama

Post autor: Devil93 »

Mam własne przedsiębiorstwo produkcyjne, nieduże, ale jednak dobrze prosperujące. Podstawy marketingu, jakie poznałam, pozwoliły mi na po-promowanie biznesu w sieci i całkiem dobrze mi poszło. Gorzej, że ja do końca nie wiem, co zrobić, żeby zaistnieć lokalnie. Coś tam zaczęłam czytać, dowiadywać się i wychodzi mi na to, że ta https://www.raval.pl/ reklama Lubin może mieć wzięcie. Tylko jak sprawdzić, na co zareaguje rynek ? Czy oni to dla mnie zrobią?
stella89

Re: Reklama

Post autor: stella89 »

A co przykładowo powiedzielibyście na kubki do kawy z nadrukiem ? W sumie to taka nawet popularna forma reklamy, zwłaszcza jak prowadzi się biznes gastronomiczny. Ja znalazłam niedawno firmę printcup24.pl , która właśnie oferuje niezawodne usługi w tym zakresie, oferują oni ciekawe projekty, jak profesjonalną realizację.
mantii

Re: Reklama

Post autor: mantii »

A opłaca się produkować faktycznie reklamę wykorzystując płyty ze spienionego pcv? Tak pytam, bo ostatnio czytałam troszkę o materiałach reklamowych które wychodzą tanio i tak zainteresowałam się tym tematem. Może ktoś z was rozwinie go?

schizofrenia i alkohol
fasnka

Re: Reklama

Post autor: fasnka »

Ja to lubię się reklamować na najróżniejsze sposoby i nie uciekam przed żadnym dobrym pomysłem. Niemniej jednak plastikowe długopisy z nadrukiem reklamowym to dla mnie ciekawa sprawa. Wiem, że kiedyś mocno się sprawdzały, a jak sprawa ma się dziś? Co wy na to? Co powiecie?
lilien

Re: Reklama

Post autor: lilien »

Być może ktoś z was zamawiał bawełniane torby z nadrukiem i będzie w stanie mi podpowiedzieć, jaki producent toreb bawełnianych byłby najlepszym wyborem? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, ponieważ sama chętnie złożyłabym zamówienie na takie ekologiczne torby, które śmiało zastąpić mogłyby wizytówki.
stellaa

Re: Reklama

Post autor: stellaa »

Reklama video też cieszy się ogromną popularnością - dlatego warto byłoby pomyśleć i o takiej formie reklamy. A z tego co wiem, to konsultacje video i szkolenia prowadzi Oscar Rak - także w razie czego do niego możecie się zgłosić.
nata88

Re: Reklama

Post autor: nata88 »

Taka jest prawda, że reklama też może mieć różne oblicza. Dlatego też warto tutaj wspomnieć o firmie Legal24, która oferuje takie usługi, jak usuwanie negatywnych opinii. Dzięki nim możecie oczyścić swój wizerunek i na nowo zbudować zaufanie wśród klientów.
ODPOWIEDZ