Plany świąteczne

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Oda1977
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2021, 13:52

Plany świąteczne

Post autor: Oda1977 »

A jakie macie plany na zbliżające się wielkimi krokami święta? W tym roku pierwszy raz ja organizuję wigilię dla całej rodziny i trochę się stresuję. Okazało się na dodatek, że zepsuł mi się piekarnik, ale tutaj nie ma większego problemu, bo dostałam namiary na profesjonalną firmę, która zajmuje się takimi usługami jak naprawa piecyków w Krakowie i w przyszłym tygodniu będzie już naprawiony.

siri iphone 4s
Lenia

Re: Plany świąteczne

Post autor: Lenia »

Ja bardzo stresowałam się tym, co mogę kupić moim bliskim. Mam dość bogatą i wymagającą rodzinę. Każdy wzajemnie kupuje sobie bardzo wyszukane prezenty, przez co z każdym kolejnym rokiem jest coraz trudniej. Na szczęście 3 tygodnie temu rozmawiałam z koleżanką z pracy, która poleciła mi stronę https://gramatura.design/ na której można kupić poszewki z jedwabiu morwowego. Ręcznie szyte przez szwaczki z Krakowa, najwyższa jakość materiału i wykończenia. Zamówiłam po jednej dla każdego. Po czym jak je dostałam w zeszłym tygodniu to zamówiłam jeszcze dla siebie :) Także w te święta coś czuję, że moje prezenty będą najlepsze :)

suplement b
Bogusia

Re: Plany świąteczne

Post autor: Bogusia »

W tym roku myślę, że święta mam dobrze ogarnięte. Zamówiłam sobie ciasta z lokalnej cukierni: https://www.cukierniajaworzno.pl/, catering z firmy cateringowej w której pracuję, a prezenty w tym roku będą stanowić makramy i łapacze snów wykonane techniką makramy. Jestem co najmniej pewna, że te święta będą należeć do jednym z najbardziej udanych. Będzie cała rodzina u mnie, łącznie ponad 20 osób. Jedyne co mi zostało to posprzątać i nakryć stół. No i kupić sianko pod obrus, ale to już najmniejszy problem :) Zawsze jedzenie i prezenty były dla mnie wyzwaniem, także najtrudniejsze za mną :)

śmierć korala nowy sącz
ODPOWIEDZ