nowy lokal

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 17:24

nowy lokal

Post autor: Adrian »

Jakie portale z ogłoszeniami polecacie przejrzeć, żeby znaleźć lokale usługowe do wynajęcia we Wrocławiu? Chcę przenieść biuro w inne miejsce, żeby być bliżej docelowych klientów no i nie ukrywam, że obecna lokalizacja nie jest zbyt atrakcyjna. Przez chwilę pomyślałem nawet o skontaktowaniu się z jakąś agencją... Co sądzicie? Może będzie szybciej i sprawniej?
Augustyn77

Re: nowy lokal

Post autor: Augustyn77 »

Ja tam zamiast wynajmu o wiele bardziej cenię sobie zakup mieszkania. Mi się na szczęście udało kupić, jak jeszcze ceny były w miarę. Teraz myślałem o kupnie drugiego w innej lokalizacji, ale przyznam, że teraz ceny są zupełnie inne i nie bardzo mnie stać. Może poczekam na rozwój wydarzeń. A jak już mówimy o nowym lokalu to czy decydujecie się na wideodomofony przewodowe? Ja wybrałem i przyznam, że to nieco dziwne. Na szczęście ja widzę ludzi za drzwiami, a oni mnie nie.
ewa93

Re: nowy lokal

Post autor: ewa93 »

Nowy lokal pod działalność biznesową trzeba odpowiednio przygotować. Na pewno warto skorzystać tutaj z porad architektów, którzy wszystko dobiorą.

__
luksusoweosiedlamarbella.com
ODPOWIEDZ