miejsce godne odwiedzenia

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
benedykta_92
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 17:15

miejsce godne odwiedzenia

Post autor: benedykta_92 »

W ostatnie wakacje, natknęłam się przypadkiem na takie miejsce: http://motylarnia-rozewie.pl nie wiedziałam że magia naprawdę istnieje. Tam jest cudownie, jak w Tajemniczym Ogrodzie. Zachęcam Was do odwiedzenia tego miejsca.
Miś

Re: miejsce godne odwiedzenia

Post autor: Miś »

Od dziecka jeździłam z rodzicami nad Morze Bałtyckie, ale mi się to przejadło. Szukając pomysłów na wakacje na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ dowiedziałam się o Wyspach Kanaryjskich last minute i w przyszłym roku zdecydujemy się z mężem na wyjazd. Koszt takich wakacji jest identyczny jak w Polsce, a wrażeń i miejsc do zwiedzenia jest o wiele więcej. Nam zależy głównie na wypoczynku i opaleniźnie, a w Polsce nie zawsze dopisywała pogoda i raczej się wybierzemy.
kotim

Re: miejsce godne odwiedzenia

Post autor: kotim »

My lubimy miejsca związane z przyrodą. Oczywiście muszą być one dostosowane do dzieci. Dlatego naszym najczęstszym wyborem jest Zalesie Mazury Active Spa. Nie znam miejsca, które przebiłoby ich ofertę dla najmłodszych. Mają sale i place zabaw, Bajkolandię, Baby Club, animatorów, zajęcia i warsztaty dla dzieci, mini zoo i wiele, wiele więcej. Nasze dzieci nie chcą stamtąd nigdy wracać do domu. Ostatnio byliśmy tam po świętach, na zimowym wyjeździe, a już wykupiliśmy wiosenny pakiet rodzinny. Będą ogniska, mini dyskoteka dla najmłodszych, mini zoo i wiele innych atrakcji.
Sylwia40

Re: miejsce godne odwiedzenia

Post autor: Sylwia40 »

Cześć Chrzanów! Czy ktoś wie, czy miasto planuje jakieś remonty placów zabaw https://foresta-placezabaw.pl/remonty-p ... /chrzanow/ Chcielibyśmy, aby nasze dzieci miały lepsze warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dziękuję z góry za wszelkie informacje!
ODPOWIEDZ