Język angielski

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
fairtan

Język angielski

Post autor: fairtan »

Jakie masz doświadczenia z podróży do krajów, w których powszechnie mówi się po angielsku? Czy napotkałeś problemy komunikacyjne, które zmotywowały Cię do doskonalenia umiejętności językowych? Jakie sytuacje skłoniły Cię do intensywniejszej nauki języka angielskiego?
HAter

Re: Język angielski

Post autor: HAter »

Moje doświadczenia z podróży do krajów, w których powszechnie mówi się po angielsku, były bardzo zróżnicowane i miały znaczący wpływ na moje podejście do nauki języka angielskiego. Poza tym przed wyjazdem znalazłam dobrego korepetytora online - https://bukischool.com.pl/courses/jezyk-angielski. Podczas mojej podróży do Stanów Zjednoczonych miałem okazję odwiedzić kilka dużych miast, takich jak Nowy Jork, Los Angeles i San Francisco. To była moja pierwsza poważna podróż do kraju anglojęzycznego i na początku czułam się dość niepewnie w komunikacji.
Caderte

Re: Język angielski

Post autor: Caderte »

Miałem również okazję studiować w ramach wymiany studenckiej w Wielkiej Brytanii. To doświadczenie miało kluczowe znaczenie dla mojego rozwoju językowego, ponieważ codziennie musiałem porozumiewać się po angielsku.
WanderF

Re: Język angielski

Post autor: WanderF »

Na początku studiów miałem trudności ze zrozumieniem wykładów i seminariów, szczególnie ze względu na różnorodność brytyjskich akcentów i specjalistycznej terminologii. Aby doskonalić swoje umiejętności, zaczęłam regularnie uczęszczać na dodatkowe zajęcia językowe i korzystać z zasobów biblioteki językowej.
ODPOWIEDZ