Gdzie kupić wysokiej jakości koszulę?

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Mariusz

Gdzie kupić wysokiej jakości koszulę?

Post autor: Mariusz »

Cześć, w ciągu ostatnich miesięcy szukam starej dobrej koszuli w kratę, która będzie nie tylko super modna, ale i wytrzymała. Mam dość kupowania odzieży średniej jakości, która po kilku praniach będzie po prostu do wyrzucenia lub będzie mogła służyć jedynie jako ubranie robocze. Wiem, że można mówić, że kiedyś to było, ale wierzę, że nadal można kupić dobry produkt. Znalazłem ciekawy artykuł na blogu sklepu Elwix.pl — konkretnie tutaj: koszula w kratę, który handluje m.in. markowymi ubraniami od Wrangler, Lee i Levis. Kiedyś to były topowe marki. A jak dziś wygląda ich jakość? Proszę o odpowiedź.
malapanii

Re: Gdzie kupić wysokiej jakości koszulę?

Post autor: malapanii »

Lubię czasem poszaleć na zakupach, ale faktem jest, że niewiele wiem na temat samego kupowania. Chodzi o tak zwane perełki. Czy macie świadomość, jak to wygląda, by kupić nie tylko piękną sukienkę, ale również i wyjątkowe rajstopy ? Sklep https://veera.pl/ mi się pokazał, ale pewności nie mam, czy tu warto.
ODPOWIEDZ