Dobrej jakości meble

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Aniela

Dobrej jakości meble

Post autor: Aniela »

Zacznę od tego, że chcę kupić meble do domu - ale chyba na to wskazuje już temat wątku ;) Dodam, że zależy mi na tym, żeby meble naprawdę były dobrej jakości, bo takie, które po kilku latach, z zdarza się, że i po miesiącach są w kiepskim stanie, już mi wychodzą uszami. Trafiłam na stronę Meble Moskała https://meblemoskala.pl wydaje mi się, że to świetna opcja.
sunny

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: sunny »

W sumie ja to wam powiem, że za bardzo to się na tym wszystkim nie znam, ale mam nadzieję, że stać mnie będzie na meble od stolarza. To jakość, ale i inwestycja. Z czasem, za kilkadziesiąt lat mogą naprawdę zyskać na wartości. Moim zdaniem to będzie dobry koncept. Muszę je jednak tak dopasować, by płytki z cegły z nimi dobrze wyglądały.
sarkaa

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: sarkaa »

Jasne, że wybór mebli jest trudny- bo chodzi o estetykę, jakość wykonania itd. Ale są też poradniki, takie jak https://www.vivaslim.pl/lozka-dla-dzieci-i-mlodziezy/ - gdzie też sporo można się dowiedzieć o poszczególnych trendach i na temat tego, jakie faktycznie warto kupić meble.
melania

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: melania »

Wiadomka ofert mebli dzisiaj jest wiele, mamy dostęp w końcu do najróżniejszych sklepów. Aktualnie ja planuję przykładowo tutaj https://meble-varsovia.pl/k/lozka/ kupić łóżko dla siebie. Mają tam naprawdę różnorodne modele łóżek, także na pewno wybiorę coś komfortowego i co będzie pasować do moich wnętrz.
kitty88

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: kitty88 »

Z tymi meblami bywa czasami problem- człowiek nie wie na co się zdecydować i w ogóle... Jak chodzi o mnie to lubię dlatego czytać poradniki, typu https://www.konkretspj.pl/artykuly/drew ... ac-czy-nie zwłaszcza gdy nie wiem co kupić do pokoju maluszka?
aluti

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: aluti »

A jeśli w meblach są elementy metalowe, to czym je zabezpieczyć? Albo jak rozmalować rdzę? Chodzi o to, czy farba do metalu na rdzę dadzą radę, czy niekoniecznie? Mam wrażenie, że naprawdę fajnie będzie to omówić, ale jestem też ciekawa, jak to wygląda i jakie macie podejście pod tym względem. Dajcie namiary, niech mi się to sprawdzi.
fronia

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: fronia »

Dobrej jakości meble znajdziesz też w skandynawskiej sieciówce, ja je bardzo lubię bo są proste i funkcjonalne. Mam zamiar je zamówić także dla siebie ale wcześniej taką https://montiermebli.pl ekipę chce umówić żeby mi te meble złożyli jak dostarczą mi je do domu
lena22

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: lena22 »

Natomiast tutaj https://www.umowylogistyczne.pl/2023/05 ... iemowlaka/ możecie dowiedzieć się jakie meble do pokoju dziecka są polecane? Na które warto zwrócić uwagę? Które mogą sprostać waszych oczekiwaniom - i tym estetycznym, i tym jakościowym. Sami zobaczcie...
dyziaa

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: dyziaa »

A czy kojarzycie również firmę Kornelo Meble ? Bo ja przykładowo słyszałam, że można właśnie u nich znaleźć nowoczesne i niedrogie meble. Moja znajoma kupowała tam narożnik z funkcją spania szary i jest zadowolona.
ODPOWIEDZ