Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
TurkusowyHerman

Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: TurkusowyHerman »

Czy rower elektryczny może równać się z samochodem? Przeciętny fan motoryzacji pewnie uznałby mnie za szalonego ze względu na to, że zadaję takie pytania. Ale posłuchajcie mnie: w godzinach szczytu nawet najzwyklejszy rower ze sklepu https://iwobike.pl sprawdzi się lepiej niż samochód. E-bike z łatwością dotrze do celu drogą rowerową, kiedy auto będzie stać w korkach. Rowery to naprawdę przyszłość!
sabina9345

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: sabina9345 »

No moim zdaniem raczej ciężko rower porównywać z autem, ponieważ mają mało cech wspólnych. Poza tym samochód w komforcie jazdy i szybkość zawsze przewyższa rower.

__
Boxy dachowe
magda676

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: magda676 »

No moim zdaniem raczej nie. Są to dwa całkiem różne pojazdy i myślę, że nawet ciężko w jakikolwiek sposób je do siebie porównać. A są jakieś cechy wspólne?

__
broker energetyczny
kiszka

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: kiszka »

Dokładnie tak rower ma inne zalety a samochód inne, ja jednak na urlop wolę jechać samochodem a z roweru ewentualnie korzystać na miejscu. Wiem że wypożyczalnia samochodów Trójmiasto ma bardzo duży wybór samochodów, przystępne ceny i korzystne warunki wynajmu samochodów więc pewnie skorzystam z ich usług podczas urlopu
wieszotym

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: wieszotym »

Zakupy dla dzieci niekoniecznie muszą być skomplikowane. Ja jednak powiem Wam, że sama polegam na rozwiązaniach, jakie mają dla mnie sklepy. I dla przykładu wiem, że można powiedzieć, że miejski rower męski muszę kupić. CIekawi mnie, gdzie mogę to dostać. Macie jakieś wskazówki?
fufel

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: fufel »

No ogólnie rower ciężko porównać z samochodem, więc ani wygodą, ani szybkością chyba nie można go porównać. Ale jeśli chcecie zainwestować, to może się sprawdzić.

___
akcesoria terrarystyczne

darmowe doładowania w orange
ola4431

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: ola4431 »

Ciężko coś takiego ze sobą porównywać, więc myślę, że nie. Nie ukrywam, że elektryczny rower może być fajną propozycją. Ktoś z Was może kiedyś z takiego korzystał?

___
Pieczątki
jeni93

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: jeni93 »

Raczej wydaje mi się, że nie, ale każdy ma swoje porównania i dla każdego takie porównanie może opierać się na innych czynnikach. No, ale zdecydowanie nie jest to to samo. Ewentualnie można powiedzieć, że taki rower jest wygodniejszy od klasycznego.

___
szafka pod telewizor nowoczesna

spodnie wojskowe szwajcarskie
meni9334

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: meni9334 »

Zależy pod jakim względem. Dla mnie akurat taki rower nie byłby wygodny. Wolę samochód lub dla rozrywki standardowy rower. Jeśli jednak ktoś nie ma takich możliwości, to u niego może się sprawdzić.

__
amano
fukeli00

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: fukeli00 »

No wydaje mi się, że chyba jednak nie, bo ciężko tutaj doszukiwać się tych samych cech.

__
https://www.rcut.pl/oferta/wiercenie-ot ... zbrojonym/
Maciek34

Re: Czy rower elektryczny może równać się z samochodem

Post autor: Maciek34 »

Witajcie miłośnicy jazdy szosowej! Planuję ulepszyć mój rower szosowy i chciałbym zastanowić się nad wyborem napędu https://hotbikes.pl/kategoria/akcesoria ... owy-szosa/. Jakie marki i modele napędów rowerowych szosowych polecacie? Czy jest coś, na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Byłbym również wdzięczny za informacje o ewentualnych promocjach na napędy rowerowe szosowe.
ODPOWIEDZ