Buty do biegania

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Rafał78
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2022, 11:23

Buty do biegania

Post autor: Rafał78 »

Panowie! Potrzebuję naprawdę wygodnych butów do biegania. Wiem, że jest tutaj sporo osób, które biegają, więc pewnie macie również doświadczenia w sprawie wyboru butów. Wiem, że warto kupić rozmiar większy niż nosi się na co dzień, to prawda? A może dodatkowo warto kupić jakieś sportowe wkładki do butów? Będę Wam wdzięczny za wszelkiego rodzaju rady.

salon tatuażu bochnia
vaiolaa

Re: Buty do biegania

Post autor: vaiolaa »

Pewnie, ale też warto pomyśleć o pozostałych artykułach, które się mogą przydać. Chociażby warto sprawdzić sobie oferty Gog Eyewear, ponieważ znajdziecie tam sportowe okulary na co dzień , które zapewnią wam pełną widoczność niezależnie od warunków pogodowych.
elzaa

Re: Buty do biegania

Post autor: elzaa »

Moja mama naprawdę nie umie nie kupować. Ostatnio widziała buty męskie sklep Butomania odwiedziła i już kilka stówek poleciało. Wiem, że nie da się tego jednoznacznie załatwić, ale uważam, że naprawde trzeba jej powiedzieć, żeby tak nie szalała. Wiecie, jak to jest, jak szafa się już nie domyka?
ODPOWIEDZ