ANVI - Dach

Chcesz porozmawiać na temat nie odnoszący się do pozostałych działów? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
laurencjusz_64
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 9:27

ANVI - Dach

Post autor: laurencjusz_64 »

Czy ktoś z Was samodzielnie odnawiał swój dach? Mamy problem, bo wprawdzie w planach na najbliższe lata mamy remont dachu, ale w tym momencie jeszcze nie możemy sobie na niego pozwolić, a w dwóch miejscach delikatnie przecieka. Postanowiliśmy, że może dobrą opcją będzie zabezpieczyć dach specjalną farbą - podobno najlepszą opcją na jaką możemy postawić jest farba do malowania dachu ANVI - Dach.
gotusa

Re: ANVI - Dach

Post autor: gotusa »

Remontowanie to dla mnie kompletny bezsens, bo jak wiadomo, każdy z nas ma swoje własne możliwości i jestem w tym wszystkim tak mocno odosobniona… Wiecie,, jednak farby do elewacji zewnętrznych cena dokładniej, mnie interesuje. I zastanawiam się, co mam robić. Ciekawa jestem konceptu.
annoa

Re: ANVI - Dach

Post autor: annoa »

Jestem zdania, że naprawdę fajnie będzie poznać klejenie drewna zasady i zachowanie takich elementów. Dla mnie to sensowne, ale jak już mam sobie co nieco powiedzieć, to na pewno to, że nie dla każdego będzie to dobrym wyborem. W sensie, że trzeba naprawde wiedzieć, jak to ma wyglądać.
ODPOWIEDZ