Prowadzenie działalności

Podziel się opinią o firmie, usłudze, pojeździe itd. Pomóż innym zdecydować!
Awatar użytkownika
Nicefor67
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2022, 22:50

Prowadzenie działalności

Post autor: Nicefor67 »

No właśnie ja mam do Was pytanie nieco odbiegające tematem od samochodów, ale też po to mamy tutaj na forum taki właśnie dział, żeby pytać, prawda?:) No i pytanie kieruję przede wszystkim do osób, które prowadzą swoją firmę. Macie jakieś doświadczenia z takimi usługami jak faktoring dla małych firm? Czy to się u Was sprawdza, jesteście zadowoleni, polecacie?
expelarmus

Re: Prowadzenie działalności

Post autor: expelarmus »

Co to jest self service checkouts i na czym to polega, jeśli chodzi o wdrożenie działania w kwestii kiosku samoobsługowego? Dla mnie to ważne, zgodnie z czym po prostu warto omówić to sensownie. I jak już znajdziemy coś docelowego, to warto to sprawdzić.
SoniaA

Re: Prowadzenie działalności

Post autor: SoniaA »

Ten kto prowadził swój biznes doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne jest prowadzenie dokładnej księgowości. Z własnego doświadczenia polecam na samym początku kogoś takiego znaleźć, jeżeli aktualnie kogoś poszukujecie to zerknijcie sobie na aforti ac, to profesjonaliści.
veraversa

Re: Prowadzenie działalności

Post autor: veraversa »

Zastanawiam się, jakie urządzenia klimatyzacyjne mamy mieć do firmy i co w tym względzie możemy zrobić. Dla mnie to ma znaczenie, bo nie chcę byle czego i dla byle kogo. Dlatego właśnie się nad tym mocno zastanawiam. Może warto to jednak odpowiednio z Wami omówić? Jesteście może chętni?
mojalaskarooomdaa

Re: Prowadzenie działalności

Post autor: mojalaskarooomdaa »

Czeka mnie szkolenie pozyskiwanie klientów , ale jednak nie mogę się nijak w tym względzie zdecydować, nic mi nie idzie. Może wiecie, kto naprawdę porządnie naucza i sprawi, że nie będę tego żałowała? Wiecie, tego rozliczenia?
ODPOWIEDZ